همسپار | ایجاد تبلیغات شناور
تبلیغات
بستن پنجره
همسپار | ایجاد تبلیغات شناور
تبلیغات
بستن پنجره
توضیح

پروژه طراحی سایت بیمارستان (کامپیوتر و IT)

پروژه طراحی سایت بیمارستان (کامپیوتر و IT)
دسته بندی کامپیوتر و IT
فرمت فایل docx
تعداد صفحات 60
حجم فایل 370 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

روشهای تولید نرم‌افزار در طی سالهای گذشته بطور قابل ملاحظه‌ای رشد نموده‌اند. امروزه با بزرگ‌شدن سیستم‌ها، نیاز به داشتن یك متدولوژی كارا و همینطور سازگار با روشهای رایج تولید نرم‌افزار بسیار لازم و ضروری بنظر می‌رسد. در این پایان‌نامه با در نظر گرفتن فاكتور نقش افراد در سیستم‌های امروزی، همچنین با مروری بر روشهای كاربردی تحلیل وظایف سعی شده است تا روشی مبتنی برتحلیل وظایف ارائه شود و بدین صورت، ضمن حل بعضی مشكلات موجود در روشهای تولید نرم‌افزار، میزان بهره‌بری سیستم نیز افزایش یابد. سپس در این راستا به طراحی یك ابزار مهندسی جهت ثبت شرح وظایف افراد و تبدیل اتوماتیك آن به مدلهای طراحی ساخت‌یافته، خواهیم پرداخت. در پایان نیز یك ابزار مهندسی معكوس جهت تبدیل كد، به دیاگرام گردش داده‌ها ارائه خواهیم نمود.

هدف از انجام این پروژه طراحی یك ابزار مهندسی نرم‌افزار جهت ثبت شرح وظایف افراد توسط خود افراد و تبدیل اتوماتیك آن به مدلهای تحلیل و طراحی ساخت‌یافته است. حاصل این تحقیق می‌تواند بعنوان یك ابزار جدید كار شناخت سیستم‌ها متمركز بر نیاز كاربر را برای روشهای ساخت‌یافته تسهیل نماید.

روشهای تولید نرم‌افزار در طی سالهای گذشته بطور قابل ملاحظه‌ای رشد نموده‌اند. امروزه با بزرگ‌شدن سیستم‌ها، نیاز به داشتن یك متدولوژی كارا و همینطور سازگار با روشهای رایج تولید نرم‌افزار بسیار لازم و ضروری بنظر می‌رسد. در این بخش با مروری بر روشهای تولید نرم‌افزار و با در نظر گرفتن فاكتور نقش افراد در سیستم‌های امروزی، روشی نوین مبتنی برتحلیل وظایف ارائه شود. بدینوسیله، ضمن حل بعضی مشكلات موجود در روشهای ساختیافته برای تولید نرم‌افزار، به بالابردن میزان بهره‌بری سیستم نیز توجه شده است.

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

نوشته شده توسط baharan

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید


حق نشر © انتشار نوشته هاي اين وبگاه در سايت ها و نشريات تنها با ذکر نام و درج لينک مجاز است.
اجرا شده توسطهمسپار