همسپار | ایجاد تبلیغات شناور
تبلیغات
بستن پنجره
همسپار | ایجاد تبلیغات شناور
تبلیغات
بستن پنجره
توضیح

کارآموزی و پروژه سازمان بیمه تامین اجتماعی (حسابداری)

کارآموزی و پروژه سازمان بیمه تامین اجتماعی (حسابداری)
دسته بندی حسابداری
فرمت فایل docx
تعداد صفحات 71
حجم فایل 391 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

صنعت بیمه همانند دیگرصنایع برای پیشبرد اهداف خود ناگزیر بوده است كه از تكنولوژی روز، جهت ارائه خدمات نوین وطرحهای مختلف بیمه ای بهره گیرد وهمچنین به منظور ترویج فرهنگ بیمه واعلام فوائد بیمه در سطح كشور، با بهره جوئی از علوم و فنون روز دنیا تجهیزات وامكانات خود را مكانیزه نموده است ودراین راستا واحدهای ستادی این صنعت، بخصوص واحدهائی كه به اموراداری ومالی پرسنل می پردازند نیز مشمول این تغییرات گردیده وبه همین منظور اقدام به تهیه وراه اندازی نرم افزارهای پیشرفته ای نموده اند، یكی از واحدهای ستادی كه با توجه به آئین نامه های مخصوص این صنعت وپیچیدگیهای خاصی كه درعملیات اجرائی آن وجود دارد، سیستم پرداخت حقوق ودستمزد پرسنل می باشد.

متن حاضر به بیان چگونگی مراحل مختلف تحلیل وسیستماتیك نمودن محاسبه وپرداخت حقوق و حسابداری مالی با درنظرگرفتن ضوابط در صنعت بیمه می پردازد.

اطلاعات حقوقی را می توان از طریق سیستم دستی، مكانیكی، كامپیوتری با تركیبی از آنها پردازش كرد اما درهرحال هرسه سیستم، نتایج یكسانی را فراهم می آورد. مؤسسات كوچك می توانند پرداخت حقوق خود را به آسانی وبا كارآیی، با سیستم دستی مناسب انجام دهند. اما درمؤسسات بزرگ وبسیار بزرگ معمولاً از سیستم پردازش كامپیوتری استفاده می شود وفقط معدودی از اطلاعات با سیستم دستی پردازش می گردد.

اطلاعات مالی را می توان از طریق سیستم دفتر داری مالی پردازش کرد و ثبت های مربوط به ان را در سیستم مالی ثبت کرد.

سیستم­های کلی مورد بررسی در سازمان تامین اجتماعی شامل سیستم حقوق و دستمزد، سیستم دفترداری مالی، سیستم نام­نویسی، سیستم برنامه بودجه و سیستم کارگشایی وام­ها می­باشد که بنده با دو سیستم برنامه نام­نویسی و سیستم دفترداری مالی آشنا شدم…

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

نوشته شده توسط baharan

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید


حق نشر © انتشار نوشته هاي اين وبگاه در سايت ها و نشريات تنها با ذکر نام و درج لينک مجاز است.
اجرا شده توسطهمسپار